كد مطلب: 10914 12 خرداد 1390 ساعت 12:03

جایزه بهترین طراحی و نوآوری به مادربرد گیگابایت رسید

تلنا:انجمن توسعه و بازرگانی خارجی تایوان(TAITRA) یكی از برگزاركننده های نمایشگاه Computex 2011، مادربرد G1.Assassin گیگابایت را لایق جایزه بهترین طراحی و نوآوری دانسته است.

 

به گزارش تلنا، مادربرد G1.Assassin گیگابایت، اولین مادربردی است كه برنده این جایزه شده است. همچنین این محصول به عنوان یكی از مادربرد هایی كه بهترین طراحی را در قطعات خود اعمال كرده است، برگزیده شد.
ریچارد چن، معاون بخش فروش و بازاریابی شركت گیگابات در رابطه با برنده شدن این جایزه گفت: "بسیار هیجان زده و مفتخر هستیم كه با تولید مادربرد منحصر بفرد G1.Assassin توانسته ایم در میان دیگر تولید كنندگان این صنعت به عنوان برترین شناخته شویم". وی افزود: "كسب این مقام بر تعهد ما نسبت به ارائه بهترین تجربیات ممكن در بازی های رایانه ای به گیمر های زبده افزوده است. همچنین مسئولیت ما نسبت به سازنگان سیستم ها در ارائه ویژگی های منحصر به فردی كه در دیگر مادربرد ها به راحتی یافت نمی شود، بیشتر می شود".
مادربرد G1.Assassin یكی از مادربردهای خاص در حوزه مادربردهای مخصوص بازی های رایانه ای است. این مادربرد از استفاده از چندین پردازنده گرافیكی یعنی SLI انویدیا و AMD CrossFireX پشتیبانی می كند. همچنین بر روی برد خود از چیپ صدای Creative و چیپ پیشرفته شبكه BigFoot بهره می برد. در مجموع مادربرد G1.Assassin با پشتیبانی از CrossFireX چهار مسیره و SLI سه مسیره، بهترین گزینه برای گیمر های حرفه ای می باشد.

 

منبع منبع:  تلنا


نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: