كد مطلب: 15581 26 فروردین 1392 ساعت 20:15

مدیر عامل سابق اپراتور سوم:

توسعه رایتل را تحت‌الشعاع مسائل غیرواقعی قرار ندهیم

تلنا: مدیرعامل سابق رایتل تاکید کرد که نباید اجازه دهیم پروژه‌ای که با تلاش متخصصین متعهد و انقلابی کشور و با هدف خدمت‌رسانی به مردم راه‌اندازی شده، تحت الشعاع مسائل غیر واقعی قرار گیرد.

 

تلنا:مدیرعامل سابق رایتل تاکید کرد که نباید اجازه دهیم پروژه‌ای که با تلاش متخصصین متعهد و انقلابی کشور و با هدف خدمت‌رسانی به مردم راه‌اندازی شده، تحت الشعاع مسائل غیر واقعی قرار گیرد.

حمید فرنگ  اظهار کرد: بحث تغییر در مدیریت رایتل به منظور پیشرفت پروژه و برخی مصالح اپراتور از مدت‌ها قبل مطرح بود و این موضوع بعد از تعطیلات عید نوروز با نظر سهامدار محترم انجام پذیرفت.

این عضو هیات مدیره رایتل در عین حال تصریح کرد: رایتل یک بنگاه اقتصادی است و تمام تلاش ما بر آن بوده که با توفیق پروژه شاهد ارائه خدمت متفاوت به مردم عزیز کشور باشیم و سهامداران اصلی پروژه که همان بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند از منافع آن بهره مند شوند.

فرنگ با بیان اینکه این جابجایی ارتباطی با مطالب مطرح شده در برخی رسانه‌ها ندارد، گفت: امیدواریم مراحل رشد و توسعه پروژه رایتل با حضور برادر عزیزم جناب آقای قاسمی، مدیرعامل جدید و حمایت همه جانبه سهامدار از وی با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

 

منبع منبع:  ایسنا


نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: