كد مطلب: 16350 16 تیر 1392 ساعت 03:30

رایتل در اتوبوس‌ها اینترنت می‌دهد

تلنا: رایتل با همکاری با شرکت واحد، اتوبوس‌های شهری تهران را به اینترنت پرسرعت مجهز می‌کند.

 

به گزارش تلنا به نقل از موبنا،تنها اپراتور ارایه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه (3G) در ایران در راستای ارایه خدمات به هم میهنان عزیز، اتوبوس‌های شهر تهران را به سیمکارت رایتل مجهز نموده و اینترنت پرسرعت را به مسافران این اتوبوس‌ها ارایه می‌دهد.

این خدمت که برای اولین بار با همکاری رایتل و شرکت واحد اتوبوسرانی در ایران عرضه شده است،چهارشنبه با حضور جمعی از مدیران رایتل و مدیرعامل و معاونان شرکت اتوبوسرانی آغاز به کار کرد.

این طرح در مرحله اول با تجهیز 16 اتوبوس از مناطق 8 و 13 آغاز شده و پس از طی مراحل آزمایشی، در گستره وسیع‌تری ادامه خواهد یافت.

بنابر اعلام نظر مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی، همکاری با رایتل در این پروژه علاوه بر ارایه خدمات اینترنتی به مسافران، امکان ویژه‌ای برای کنترل خطوط مسافری، مدیریت جابجایی مسافران و مدیریت ترافیک نیز در اختیار اتوبوسرانی قرار می‌دهد.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیام کوتاه و پیام صوتی، با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

 

نظرات (1)
بدون نام 17 تیر 1392 ساعت 16:44

این ها معمولا سرعت ندارن ولی اگه واقعا پرسرعت باشند، یا کسی از اتوبوس پیاده نمیشه یا اینکه اشتباهی دو ایستگاه بعد پیاده میشه

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: