كد مطلب: 20450 19 آبان 1395 ساعت 19:37

ثبت نام 140 استارتاپ در نمایشگاه الکامپ

تلنا: 140 کسب و کار نوپا در مدت سه روز برای حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم ثبت نام کردند.

 
به گزارش تلنا، باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم با اعلام این خبر، گفت: با گذشت تنها سه روز از آغاز ثبت نام استارتاپ ها جهت حضور در نمایشگاه الکامپ 2016 بیش از 140 کسب و کار نوپا اعلام آمادگی کردند. سال جاری سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور زمینه حضور 150 استارتاپ در نمایشگاه الکامپ را فراهم کرده است. این استقبال چشمگیر کسب و کارهای نوپا طی سه روز گذشته با توجه به حضور 80 استارتاپ با حمایت سازمان در الکامپ سال گذشته دور از انتظار نبود و پیش بینی میشود این آمار در روزهای آینده رشد چند برابری داشته باشد.
سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ افزود: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از کسب و کارهای نوپا که علاوه بر داشتن ویژگی نوآورانه و فناورانه از تاریخ فعالیتشان نیز کمتر سه سال گذشته باشد در این دوره از نمایشگاه الکامپ حمایت میکند.
بحری با اشاره به اختصاص سالن مجزا به استارتاپها در الکامپ، گفت: ایجاد فضای اعتماد به استارتاپ ها در جهت رونق اقتصادی آن‌ها مهم‌ترین حمایت است ضمن اینکه در سال گذشته با تبلیغات و حمایت انجام‌شده تمام مسئولان دولتی و خصوصی از این سالن بازدید کردند که در جذب حمایت جانبی برای کسب‌وکارهای نوپا حاضر در نمایشگاه تاثیر به سزایی داشت.
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در روزهای 25 تا 28 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود.
 

کلید واژه ها: • الکامپ استارتاپ
نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: