كد مطلب: 20575 25 اردیبهشت 1396 ساعت 09:50

با هدف جلوگیری از اختلال در ارتباطات

برنامه های توسعه ای مخابرات تا انتخابات متوقف شد

تلنا: با هدف جلوگیری از اختلال در ارتباطات در زمان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراها؛ برنامه های توسعه ای مخابرات متوقف شد.

 
داوود زارعیان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: وضعیت اینترنت در کشور در حال تثبیت شدن است و اگر مشکلی به وجود آید، بحث توسعه ای است که ممکن است موجب بروز اختلال یا قطعی موقتی شود.
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران افزود: بر این اساس مقرر شد تا پایان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هیچ برنامه توسعه ای که موجب بروز اختلال و قطعی در ارتباطات می شود، در سراسر کشور انجام نشود.
زارعیان با اعلام ابلاغ این دستورالعمل به همه مناطق مخابرات در سراسر کشور گفت: برنامه هایی که ممکن است بروز اختلال در ارتباطات را به همراه داشته باشند، به بعد از برگزاری انتخابات موکول شده و شرکت مخابرات بر این موضوع نظارت خواهد کرد.
به گفته این مقام مسوول در شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان شرکت تامین کننده زیرساخت های ارتباطی در کشور نیز نظارت خواهد کرد تا در این مدت مشکلی در تامین مطلوب ارتباطات بروز نکند.
زارعیان ادامه داد: برنامه ریزی شده است این سیستم های پشتیبان در مواقع ضروری استفاده شوند تا اختلالی در امر ارتباطات در این بازه زمانی بروز نکند.
وی ظرفیت اینترنتی را که برای این ایام استفاده می شود، داخلی و بر بستر شبکه ملی اطلاعات اعلام کرد و گفت: براین اساس نگرانی درباره بروز اختلال در اینترنت بین الملل نیز نخواهیم داشت.
زارعیان با اعلام تشکیل کمیته های ویژه در مخابرات استان های کشور افزود: کمیته ویژه ای در تهران تشکیل شده است تا بر روند تامین ارتباطات پایدار در این ایام نظارت کافی و دقیق داشته باشد.
این مقام مسوول شرکت مخابرات ایران گفت: نمایندگان شرکت مخابرات ایران در ستاد انتخابات کشور حضوری فعال دارند تا اگر مشکلی بروز کرد، در اسرع وقت برای برطرف کردن آن اقدام کنند.
زارعیان با بیان اینکه مشکلی در ارتباطات و اینترنت در این ایام نخواهیم داشت، افزود: اگر مشکل پیش بینی نشده ای نیز رخ دهد، آمادگی کامل برای برطرف کردن آن وجود دارد.
 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: