كد مطلب: 20659 23 مهر 1396 ساعت 14:28

پروانه مافی نماینده مجلس:

حجم تولید محتوا در تلگرام از حجم اطلاعات در وب پیشی گرفته است

تلنا: سرعت حجم اطلاعات به حدی است که حجم تولید محتوا در تلگرام از کل حجم اطلاعات در وب پیشی گرفته.

 

به گزارش خبرنگار تلنا، پروانه مافی نماینده مجلس در مراسم همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان ها و شرکت های وابسته اظهار داشت: امروزه هر کاربر ایرانی به طور متوسط در 18 کانال عضو است که مجموعه اعضای آن ها 720 میلیون نفر است و هر کاربر نزدیک به 30 هزار مطلب از کانالهای متفاوت دریافت می کند.
وی گفت: مدت زمانی که افراد برروی مطالب متمرکز می شوند یک دقیقه و به صورت تیتروار است. پروانه مافی،

نماینده مجلس شورای اسلامی، در خصوص شبکه‌های اجتماعی در حوزه روابط عمومی گفت: امروزه با ظهور اینترنت و فناوری‌های نوین رابطه‌ای دو طرفه بین روابط عمومی و مردم ایجاد شده است. بدون شک یکی از وسایل مهم در حوزه روابط عمومی، رایج شدن و رشد شبکه‌های اجتماعی است که انسان‌ها را به یکدیگر نزدیک‌تر کرده است. این شبکه‌ها با توجه به تنوع و جذابیت‌های زیادی که برای کاربران دارند توانسته‌اند اعضای زیادی را جذب خود کنند.

پروانه مافی با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی فرصتی ویژه و ارزان‌قیمت برای روابط عمومی‌ها است، گفت: شبکه‌های اجتماعی برای روابط عمومی‌ها یک اتوبان دوطرفه است که می‌تواند نقش اطلاع‌رسانی را برای آنها ایجاد کند و در صورت استفاده از آن با شرایط مناسب و در زمان مناسب، شبکه‌های اجتماعی بهترین گزینه برای اطلاع‌رسانی است.

 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: