فالگوش تلنا

تلنا:شنیده ها از موسسه تحقیقات ICT حاکی است کارمندان موسسه امیدی به دریافت حقوق دیماه خود ندارند.

بانك اسلامی دوبی مشاور انتخاب اپراتور سوم

28 آبان 1387 ساعت 13:40

شنیده ها حاكی از آن است كه بانك اسلامی دوبی از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسئول انتخاب اپراتور سوم می باشد

تعدیل نیروی انسانی در شركت زیرساخت

23 مهر 1387 ساعت 11:16

تلنا- شنیده شده است كه در روزهای اخیر شركت ارتباطات زیرساخت در صدد تجدید ساختار است و در درون ادارات كل از تعداد اداره ها كم می شود و از تعداد ادارات كل نیز كاسته خواهد شد.

استقبال نه چندان مناسب از مزایده وایمكس!

7 مهر 1387 ساعت 09:45

شنیده ها حاكی از آن است كه اكثر فعالان بازار مخابرات ایران از مزایده وایمكس كه توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار شده است استقبال مناسبی نكرده اند

نامه ای به خدا !درد دل برخی از كاركنان مركز تحقیقات مخابرات

3 مهر 1387 ساعت 13:01

تلنا- از آنجا كه كاركنان و كارشناسان هر سیستمی بعنوان بالاترین سرمایه های آن مجموعه محسوب می شوند (قاعدتا باید بشوند) لذا رضایتمندی مجموعه و همچنین ایجاد علاقه و امید به كار از مهمترین عوامل بهینه شدن كارهاست . نامه ای كه در ذیل آورده می شود درد دل برخی از كاركنان طرحی مركز تحقیقات مخابرات ایران است كه به نظر می رسد همه گیر باشد و به جای آینكه مدیران برای ازبین بردن انگیزه ها توبیخ شوند كارشناسان و كاركنان پایین ترین رده ها مستوجب آن تشخیص داده می شوند . امید كه این نوشته فقط راهی باشد برای شنیدن این حرفها توسط مسئولین و بس !

تكذیب بازنشستگی مهندس خسروی

2 مهر 1387 ساعت 17:46

تلنا- پیرو درج خبری در خصوص بازنشستگی مهندس محمود خسروی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر اساس اطلاع از روابط عمومی سازمان،این امر تكذیب شد و اعلام شد كه این خبر صحت نداشته و مهندس خسروی به كار خود بعنوان معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ادامه می دهد

ثبت یك شركت با نام پارس انلاین در اردبیل !

9 شهریور 1387 ساعت 10:36

تلنا- ثبت یك شركت با نام پارس انلاین در اردبیل نكته جالبی بود كه به نظر می رسد برای مدیران شركت پارس انلاین ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت و sap هم جالب باشد.

حضور چینی ها در مخابرات پررنگ تر هم می شود!

4 شهریور 1387 ساعت 11:49

تلنا - شنیده ها حاكی از آن است كه شركت چاینا تلكام كه بزرگترین اپراتور موبایل در چین است علاقمند به حضور در بازار مخابرات ایران است.

باشگاه پیام و مركز فوریتها دولتی ماندند

4 شهریور 1387 ساعت 11:42

تلنا- باشگاه پیام و مركز فوریتهای پزشكی مخابرات كه قبلا وابسته به شركت مخابرات ایران بودند و به تمامی شركتهای زیرمجموعه از جمله شركت زیرساخت و ستاد وزارتخانه سرویس می داندند دولتی ماندند و به همراه شركت مخابرات ایران فروخته نشدند.

پرداخت نشدن حقوق پرسنل،پس از 6 ماه

4 شهریور 1387 ساعت 11:31

تلنا- شنیده ها حاكی از این است كه شركت صنایع مخابراتی راه دور ایران 6 ماه است كه حقوق پرسنل خود را پرداخت نكرده است

سردرگمی پیمانكاران شركت فناوری اطلاعات

21 مرداد 1387 ساعت 11:38

شنیده ها حاكی از آن است از آنجا كه در زمان انتقال وظایف شركت فناوری اطلاعات به شركت ارتباطات زیرساخت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تمهیدات لازم برای اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی ها صورت نپذیرفته بود لذا در تدواوم فعالیتهای بخش خصوصی پیمانكار خلل ایجاد شده است.

نتایج 41 تا 50 از 82 مورد