كد مطلب: 10843 1 خرداد 1390 ساعت 14:04

اپراتور اول و دوم با هم مساویند!

وقتی تنها دو حاكم قرار در یك سرزمین حكومت كنن نتیجه مساوی می شه با جنگ و خونریزی و مصیبت برای مردم آن سرزمین.حالا بیاید به این اتفاق در سطح كمی كوچیك تر نگاه كنیم؛ موقعیه كه تنها دو اپراتور قراره در یك كشور با هم به ارایه خدمات و رقابت بپردازن.

 

البته منظورم ایرانسل و همراه اوله كه تا به حال هر كدوم با حمایت مالی كردن از یك جشنواره و یا به قولی اسپانسر (كه اخیرا به وفور تحت عناوین ستاره ها و برترین ها و چهره ها ...)و خلاصه كلی مراسم تحت نام‌های جدید كه امروز به وفور شاهد برگزاری آنها هستیم،سعی كردند كاملا رو در روی هم قرار بگیرن و به اصطلاح پوز همو بزنن.
تا اینجا كسی به كسی گلایه ای نداره. اما وقتی قراره در نخستین دوره جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات ( اولین قدم وزارت ارتباطات در این سالها در برگزاری جشنواره و انتخاب برترین ها در حوزه ICT ) بهترین ها را با استفاده از كارگروه های خبره مورد ارزیابی قرار بگیرند ناخود آگاه نگاه‌ها كمی تیزتر می شه.
اما نتیجه اعلام شده دراین جشنواره اینه كه در بخش ارائه خدمات مخابرات سیار، شركت خدمات ارتباطی ایرانسل، همراه اول بدون هیچگونه رتبه بندی و ارزیابی مشخص مورد تقدیر قرار می گیرن.
نكته اینجاست كه شنیده ها حاكی است؛ ایرانسل در ارزیابی صورت گرفته توسط كارشناسان، با توجه به شاخص های مدنظر در ارائه خدمات و فعالیت‌های خود با اختلاف زیادی از همراه اول در صدر قرار داشته و مجبور شده تنها به دریافت لوح تقدیر قناعت كنه و دم نزنه.
به نظر می رسه كه وزارت ارتباطات قصد داشته با این كارش هم برای بخش خصوصی تبلیغ نكنه و هم از خصومت بین این دو اپراتور كم كرده و رابطه اونارو با هم بهتر كنه.به امید موفقیت.

 

منبع منبع:  تلنا


نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: