كد مطلب: 15224 24 بهمن 1391 ساعت 09:56

رونمایی از 5 اثر فاخر در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

تلنا:در اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، از 5 اثر فاخر رونمایی خواهد شد.

 
تلنا:در اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، از 5 اثر فاخر رونمایی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار تلنا، محمدحسن حیدری دبیر اولین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: معرفی آثار برتر در حوزه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، گامی در جهت فراهم سازی زمینه برای الگوبرداری سازندگان آثار در این عرصه است.
وی افزود: بر این اساس معرفی آثار فاخر در زمینه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌های این نمایشگاه است که در این میان، پیش‌بینی می‌شود که در مجموع، 5 اثر فاخر در قالب 3 بازی و 2 نرم‌افزار، با حضور مسئولان رونمایی شود.
حیدری گفت: در کنار این موضوع، فروشگاه مجازی آثار نرم‌افزاری در این زمینه به شکل متمرکز، در حال راه‌اندازی است که آثار معرفی شده در آن، مجوزهای لازم را از مراجع ذیربط از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کسب شده است.
وی اظهار داشت: تلاش ما این است که مجموعه‌ای کامل از تمامی آثار تهیه شده در این حوزه را جمع‌آوری کرده و به مناسبت برگزاری این نمایشگاه، در قالب فروشگاه مجازی در دسترس عموم مردم قرار دهیم؛ در این میان شرایطی فراهم شده است که با راه‌اندازی این فروشگاه، هر مخاطبی از هر جای ایران و جهان بتواند به راحتی خرید مناسب و باکیفیتی داشته باشد.
به گفته حیدری، فروشگاه مجازی آثار رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، هماهنگ با سیستم saramad.ir مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: