كد مطلب: 17888 18 آذر 1392 ساعت 20:43

ارسال بیش از 500 مقاله به کنفرانس «یادگیری و آموزش الکترونیکی»

تلنا: با پایان مهلت ارسال مقاله به هشتمین‌ کنفرانس ملی و پنجمین‌ کنفرانس بین‌المللی «یادگیری و آموزش الکترونیکی»، بیش از 520 مقاله به این کنفرانس ارسال شد.

 

به گزارش تلنا به نقل از ایسنا، هشتمین کنفرانس ملی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی اسفندماه امسال در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با همکاری انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) برگزار می‌شود.

 

کنفرانس بین‌المللی «یادگیری و آموزش الکترونیکی» دربرگیرنده همه وجوه مرتبط با «یادگیری الکترونیکی» در حوزه‌های مختلف «فناورانه و مهندسی» و «پداگوژی و علوم تربیتی» است.

 

محورهای اصلی این کنفرانس شامل وجوه مهندسی و فناورانه در یادگیری الکترونیکی، یادگیری‌ یاددهی، طراحی، روش‌شناسی و هنر تعلیم، جنبه‌های راهبردی، مدیریت و سازمان‌دهی یادگیری الکترونیکی، تضمین کیفیت، ارزشیابی، ارزیابی و اعتبارسنجی در یادگیری الکترونیکی، جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در نظام یادگیری الکترونیکی است.

 

بر اساس اعلام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، میزان مقالات رسیده به دبیرخانه کنفرانس نشان دهنده استقبال محققان این حوزه و اهمیت این رویداد علمی است. افزون بر این، تاکنون بیش از 17 دانشگاه کشور حمایت علمی خود را از این کنفرانس اعلام کرده‌اند. فرایند داوری مقالات این کنفرانس علمی نیز تا 21 آذر ماه ادامه دارد و تا پایان آذر ماه نتایج داروی اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

در این دوره از برگزاری کنفرانس بخشی با عنوان «تجربه‌های ملی» در نظر گرفته شده است که در آن تمامی نهادهای مرتبط با یادگیری الکترونیکی می‌توانند تجربه‌های خود را در این زمینه اعلام کنند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات برگزاری و برنامه‌های هشتمین کنفرانس «یادگیری و آموزش الکترونیکی» به وب‌سایت icelet.ir/fa/ مراجعه کنند.

 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: