كد مطلب: 19834 10 بهمن 1393 ساعت 11:47

نگران جا ماندن از مترو نباشید

مسیریابی در ایستگاه‌های مترو با اپلیکیشن مترو تهران

تلنا: شاید قصد تهران گردی یا پیدا کردن نزدیک‌ترین ایستگاه تاکسی یا اتوبوس و مترو را داشته باشید نیازی نیست خود را به آب و آتش بزنید با نصب این نرم افزار به صورت آفلاین و آنلاین نزدیک‌ترین ایستگاه را به شما نمایش می‌دهد.

 

تلنا: Tehran Metro برنامه موبایل مترو تهران است که امکان مسیریابی در خطوط متروی تهران، اطلاع از امکانات هر ایستگاه، مکان یابی مراکز شهری مجاور و مسیریابی خطوط تاکسی و اتوبوس منتهی به مترو را به صورت آسان و آفلاین امکان پذیر می کند. این نرم برای کسانی که به هر دلیلی قصد سفر به تهران را دارند و نگران این هستند که چگونه مسیر خود را پیدا کنند. دیگر نگران نباشید می توانید به راحتی مسیرهای خود را پیدا کنید و با یک برنامه ریزی دقیق به محل مورد نظر خود برسید و به نگرانی های خود پایان دهید. این نرم افزار نیز برای کسانی که قصد تهران گردی را دارند بسیار مناسب است و می توانند خود را به نزدیک ترین ایستگاه برسانید و به تهران گردی خود ادامه دهید.

اما چیزهای که باید در مورد این نرم افزار دانست را برای شما قرار می دهیم. نمایش نقشه تصویری و اصلاح شده مترو بر اساس ایستگاه های کنونی، امکان شناسایی خودکار نزدیک ترین ایستگاه مترو به عنوان مبدا و نمایش نقطه تعویض خط مترو برای ادامه دادن مسیر تا مقصد، ارائه فهرست کلیه ایستگاه های مترو به همراه آدرس و امکانات داخلی آنها، شامل: سرویس بهداشتی، پارکینگ، مینی سوپر، اغذیه سرد، دستگاه های نوشیدنی، روزنامه همشهری، غرفه عطریات، کافی شاپ، آتلیه عکاسی و کپی، فروشگاه موبایل، کافی نت، خدمات همراه اول، خدمات ایرانسل، اهدای خون، مرکز خرید، بانک تجارت، بانک شهر، فرهنگسرا، و فوریت های پزشکی، نمایش برنامه زمانی حرکت قطارها به صورت جداگانه برای روزهای «شنبه تا چهارشنبه»، «پنج شنبه» و «جمعه و روزهای تعطیل سال» و نمایش قطارهای سریع السیر تهران-کرج با علامت مخصوص، نمایش اطلاعات مربوط به مراکز شهری مجاور هر ایستگاه، شامل: ورزشی، شهرک مسکونی، مذهبی، قضایی، فرهنگی، علمی و تفریحی، علمی، صنعتی، سیاسی، تفریحی، تجاری، پزشکی، نظامی، اقتصادی، اداری، تاریخی، رفاهی، خدماتی، رفاهی و خدماتی، امکان شناسایی مکانی نزدیک ترین ایستگاه مترو به مرکز شهری مورد نظر شما برای پیاده شدن در ایستگاه صحیح، نمایش مسیر تاکسی ها از درب هر ایستگاه به مقصدهای مختلف و نیز نمایش اطلاعات خطوط اتوبوس رانی و مسیرهای رفت و برگشت آنها، نمایش مسیرها و ایستگاه های مترو بر روی نقشه با اتصال به اینترنت از قابلیت ها و ویژگی های این نرم افزار می باشد.

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

مترو تهران مترو تهران مترو تهران

 • دانلود و مشخصات فایل

دانلود
 • حجم: 4.31 مگابایت
 • نسخه: 1.0.1
 • اجرا در: اندروید 2.3 و بالاتر
 • رمز فایل فشرده: www.yjc.ir
 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: