كد مطلب: 20443 12 آبان 1395 ساعت 14:39

با هدف ارتقا حوزه انرژی ایران

زیمنس فناوری‏ های نوآورانه خود را به نمایش می‏ گذارد

تلنا: زیمنس در راستای مدیریت کارآمد، مطمئن و ایمن برق، فناوری‏های خود را در نمایشگاه صنعت برق به نمایش خواهد گذاشت.

 

به گزارش خبرنگار تلنا، شرکت زیمنس با رونمایی از برترین راهکارهای مدیریت برق جهان، در شانزدهمین نمایشگاه بین‏ المللی صنعت برق در تهران که از شنبه 15 تا 18 آبان ماه برگزار می‌شود، نقش خود را به‌عنوان شریک مهم فناوری در حوزه انرژی ایران پررنگ‏تر خواهد کرد. زیمنس در این نمایشگاه، فناوری انتقال و توزیع کارآمد، مطمئن و ایمن برق در شبکه‏های الکترونیکی مدرن، را به نمایش خواهد گذاشت.
دکتر محسن نایب‏زاده، مدیرعامل شرکت زیمنس در ایران، در این زمینه گفت: «ایران به مدرن‏سازی زیرساخت‏های انرژی ادامه می‏دهد تا بتواند پاسخگوی نیازهای در حال رشد صنعت برق باشد. از این رو برای ایجاد شبکه الکتریکی قدرتمند، قابل‌اطمینان و انعطاف‏پذیر، به انتقال نوآورانه و فناوری توزیع نیاز خواهیم داشت.» وی ادامه داد: «در 150 سال گذشته، زیمنس نقشی کلیدی در توسعه زیرساخت‏های کشور ایران ایفا کرده است و ما همواره به حمایت از اهداف ایران از طریق انتقال دانش و ارائه فناوری‏های نوآور متعهدیم.»
نمایندگان زیمنس در نمایشگاه صنعت برق‏، در غرفه این شرکت حضور خواهند داشت تا دانش گسترده خود را در خصوص پروژه‏های زیمنس در زمینه مدیریت انرژی، انتقال و فناوری توزیع، با شرکت‏کنندگان به اشتراک بگذارند. بخش مدیریت انرژی زیمنس نیز نمونه‏ای از فعالیت‏های خود را، ازجمله سیستم‏‏های ولتاژ پایین و شبکه توزیع انرژی الکتریکی، شبکه الکتریکی هوشمند و راهکارهای اتوماسیون انرژی، تأمین برق کارخانه‏ها و تأسیسات صنعتی و سیستم‏های انتقال ولتاژ بالا، به شرکت‏های تأسیساتی و صنایع ارائه خواهد کرد.