كد مطلب: 20472 27 آبان 1395 ساعت 11:39

اپراتورها موظف به پوشش 80 درصدی تلفن همراه در روستاها هستند

تلنا: در استان البرز متقاضیان زیادی برای دریافت تلفن ثابت داریم که در اولین فرصت باید این مشکل حل شود. ضمن اینکه موضوع بعدی بحث پوشش تلفن همراه در روستاهاست.

 
به گزارش تلنا، عمیدیان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره ای به تراکم متقاضیان تلفن ثابت در استان البرز کرد و گفت: مطابق مصوبه اپراتورها موظف هستند 80درصد شهرها و 80 درصد روستاها را پوشش دارند که قبلا تصور این بود که 80درصد شهر و روستا باید پوشش داده شود.
وی به ضرورت تکمیل رومینگ ملی توسط اپراتورها اشاره کرد و توضیح داد: تکمیل رومینگ ملی توسط اپراتورها از حساسیت زیادی برخوردار است لذا رومینگ باید میان همه اپراتورها برقرار شود.
مدیرعامل شرکت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به وضعیت ارایه سرویس ها برای زایران حسینی گفت: با نصب BTSهای جدید و افزایش ظرفیت پهنای باند و شبکه انتقال داده دیگر هیچ جا نیست که امکان ارتباط برای زایران حسینی نباشد به گونه ای که حتی در کوهپایه ها ظرف کمتر از یک هفته پوشش کامل شد.
عمیدیان همچنین از امکان استفاده همه مشترکان اپراتورهای داخل کشور از آنتن های نصب شده وای فای در مسیر نجف به کربلا خبر داد
 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: