كد مطلب: 20499 6 دی 1395 ساعت 13:48

تشکیل کنسرسیوم LTE ثابت باند 2300 با 11 شرکت FCP

تلنا: اعلام موجودیت کنسرسیوم LTE با عضویت ۱۱ شرکت بزرگ FCP از سوی حلماگستر

 

به گزارش خبرنگار تلنا، مدیر عامل شرکت حلما گستر خاورمیانه طی نامه ای به معاونت صدور پروانه های سازمان تنظیم مقررات از موجودیت کنسرسیوم LTE با 11 شرکت بزرگ FCP خبر داد و گفت: این شرکت توانسته است در راستای جذب حداکثری شرکت‌های FCP با 11 شرکت به تفاهم رسیده و با 8 شرکت قراردادهای لازم را منعقد نماید و در حال حاضر مذاکره با سه شرکت دیگر نیز در جریان است و در چند روز آینده نهایی می‌شود. مدیرعامل شرکت حلما گستر خاورمیانه با تنظیم و ارسال نامه‌ای به معاون صدور پروانه‌های سازمان تنظیم مقررات و ار

در این نامه از شرکت‌های انتقال داده‌های ندا گستر صبا، حلما گستر خاورمیانه، داده پردازی فن‌آوا، لایزر، ارتباطات ثابت پارسیان، ارتباطات فرزانگان پارس، افرانت، گسترش ارتباطات مبنا، سایه ‌گستر سرمایه، آزمون کیفیت، عصر انتقال داده‌ها، مهندسی صفر و یک پرداز و فناوران طلوع شبکه به عنوان اعضا کنسرسیوم مورد نظر نام برده شده است.

با اعطای پروانه سراسری انتقال داده مبتنی بر فناوری بی‌سیم ثابت، این کنسرسیوم با مشارکت شرکت سامسونگ کره به صورت سراسری خدمات اینترنت مبتنی بر فناوری LTE ثابت را ارائه می‌نماید.

با گسترش اینترنت پرسرعت در کشور هند اپراتور جدیدالتأسیس جیو که از سه ماه قبل با مشارکت سامسونگ، روی فرکانس 2300 مگاهرتز شروع به فعالیت کرده 60 میلیون مشترک LTE را جذب و هدف 900 میلیون کاربر را پیگیری می‌کند. این موضوع در راستای سیاست‌های فقرزدایی و استقرار دولت دیجیتال نخست‌وزیر ارزیابی و دنبال می‌شود.

 

کلید واژه ها: • FCP کنسرسیوم LTE
نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: