كد مطلب: 20601 3 مرداد 1396 ساعت 09:35

عرضه گوشی Q8 ال‌جی با قدرتی باورنکردنی را در قالبی کوچک

تلنا: گوشی Q8 به عنوان دومین گوشی معرفی شده از سری Q ال‌جی، صدای باکیفیت Hi-Fi پخش کرده و از قابلیت‌های تصویربرداری با کیفیتی برخوردار است.

 
 

به گزارش تلنا، شرکت ال‌جی خبر عرضه گوشی Q8 را اعلام کرد. جدیدترین گوشی ال‌جی قدرتمند، زیبا و مقاوم بوده و از ویژگی‌های برتر پرچم‌داران ال‌جی بهره می‌برد. در اصل می‌توان گفت این گوشی دنباله سری V این شرکت است ولی به صورتی طراحی شده است که در یک دست به خوبی قرار گرفته و به راحتی قابل حمل است. گوشی Q8 به عنوان دومین گوشی معرفی شده از سری Q ال‌جی، صدای باکیفیت Hi-Fi پخش کرده و از قابلیت‌های تصویربرداری با کیفیتی برخوردار است. همچنین این گوشی در مقابل آب و گردوخاک مقاوم بوده همه این ویژگی‌ها را در اندازه کوچک خود جای داده است.

 گوشی ال‌جی Q8  بر پایه امکانات قدرتمند عکس‌برداری و تصویربرداری ساخته شده است و از قابلیت‌هایی مثل Steady Record 2.0 که موجب تصویربرداری بدون لرزش و روان می‌شود، برخوردار است. مانند بسیاری از گوشی‌های پیشرفته ال‌جی، مدل Q8 نیز از دوربین پشتی با لنز دوگانه بهره می‌برد. لنزی که به وسیله آن می‌توانید از مناظر داخلی و چشم‌اندازها با زاویه عریض عکس‌برداری کنید و در کنار آن با دوربین سلفی عریض عکس‌های گروهی نفس‌گیری بیندازید. با لنز 120 درجه عریض و لنز 83 درجه استاندارد در جلوی گوشی و دو لنز 135 درجه و عریض و 78 درجه استاندارد در پشت، مدل Q8 رویای علاقمندان به عکاسی را به واقعیت تبدیل می‌کند0

 گوشی ال‌جی Q8 با قابلیت ضبط صدای Hi-Fi قابلیت‌های صوتی را به سطح جدیدی ارتقا می‌دهد و با دارا بودن دو میکروفون AOP ( حد صدای بیش از اندازه)  در هنگام ضبط صدا در محیط بیرون، صدای پس‌زمینه و شلوغی را کم می‌کند. فایل‌های صوتی در فرمت 24-bit / 48 kHz LPCM (ماژول کد پالس خطی) ذخیره می‌شوند. فرمتی که در صنعت فیلم‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.  ال‌جی با عرضه گوشی Q8 و به عنوان یکی از اولین شرکت‌هایی که قابلیت تغییر تنظیمات ویدئو را روی گوشی قرار داده است، به کاربران خود قدرت تغییر و شخصی‌سازی تمام قسمت تنظیمات ضبط ویدئویی را داده است.

 گوشی Q8 با قابلیت ضبط صدای Hi-Fi Quad DAC با فناوری ESS به عنوان یکی از محصولات صوتی  بسیار پیشرفته و پیشرو در دنیا شناخته می‌شود. فناوری Quad DAC در گوشی ال‌جی Q8 تا 50 درصد صداهای مزاحم را حذف کرده و کیفیت فایل موسیقی را تا کیفیت Hi-Fi افزایش می‌دهد تا صدایی واضح، باشکوه و بی‌مثال از طریق سیستم صوتی گوشی پخش شود. همچنین قابلیت ضبط صدای HD می‌تواند صدایی با کیفیت 24-bit / 192 kHz را بدون افت کیفیت در فرمت FLAC ضبط کند.  برای مشتریانی که می‌خواهند روی فرآیند ضبط صدا کنترل کامل داشته باشند، حالت استودیویی در Q8 در بخش ضبط صدای HD دقیقا برای آنها طراحی شده است.