كد مطلب: 20609 10 مرداد 1396 ساعت 11:38

مدیرعامل جدید زیمنس در ایران معرفی شد

تجربه فنی و استراتژیک در خدمت صنعت و رشد اقتصادی کشور

تلنا: برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در جهت رشد اقتصادی پایدار و بلندمدت با اولویت در نظر گرفتن منافع ملی‌ و مردمی ایران تلاش می کنیم.

 

به گزارش خبرنگار تلنا، ساموئل موریون مدیرعامل جدید زیمنس در ایران درباره مسئولیت جدید خود در ایران گفت: ایران کشوری پویا و پرانرژی است و من از قبول این مسئولیت جدید خشنود هستم . زیمنس حدود 150 سال سابقه حضور موفق در ایران را دارد و اکنون این فرصت فراهم شده تا با تکیه بر این همکاری ارزشمند،  برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر در جهت رشد اقتصادی پایدار و بلندمدت با اولویت در نظر گرفتن منافع ملی‌ و مردمی ایران  بکوشیم.

زیمنس ای جی Siemens AG  (برلین و مونیخ) یک شرکت قدرتمند و جهانی در زمینه فناوری است که بیش از 165 سال است به‌عنوان نماد مهندسی برتر، نوآوری، کیفیت، اطمینان و چند ملیتی شناخته می‌شود. این شرکت در بیش از 200 کشور فعالیت دارد و در حوزه‌های برقی‌سازی، اتوماسیون (کنترل و هدایت خودکار) و هوشمندسازی متمرکز است و از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فناوری در بحث بهره‌وری انرژی و حفظ منابع به شمار می‌آید.

شرکت زیمنس در ساخت توربین‌های بادی دریایی، شماره یک جهان محسوب می‌شود و از فراهم‌کنندگان پیشرو در زمینه توربین‌های گازی و بخاری برای تولید برق در جهان است. این شرکت همچنین از بزرگ‌ترین ارائه‌کنندگان راه‌حل‌های انتقال نیرو در دنیاست و در ارائه راه‌حل‌های زیرساختی، اتوماسیون و نرم‌افزارهای صنعتی، به‌عنوان شرکتی پیشتاز مطرح است.

 شرکت زیمنس یک تأمین‌کننده پیشرو در حوزه تجهیزات تصویری پزشکی مانند توموگرافی رایانه‌ای، ام‌آرآی (تصویربرداری تشدید مغناطیسی)، تشخیص آزمایشگاهی و تجهیزات فناوری اطلاعات بالینی است. در سال مالی 2016 که در 30 سپتامبر 2016 پایان یافت، زیمنس درآمدی  79.6میلیارد یورو و سود خالص  5.6 میلیارد یورو کسب کرد.

 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: