كد مطلب: 20731 8 مرداد 1397 ساعت 09:31

شاتل موبایل طرح جدید اینترنت رایگان ارائه کرد

تلنا: شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای حجم اینترنت رایگان ۳G و ۴G به ازای برقراری دقایق مکالمه برای مشترکان قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های خود تا پایان تابستان ۹۷ خبر داد.

 

به گزارش تلنا، بنابر اعلام شاتل موبایل، مشترکان قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل تا پایان جمعه ۳۰ شهریور، در هر هفته‌ای که حداقل ۳۰ دقیقه تماس خروجی خارج از شبکه برقرار کرده باشند، تا سقف ۲۰ گیگابایت بسته اینترنت  ۳G و ۴G با پوشش سراسری در هفته بعد دریافت می‌کنند.

 مشترکان این اپراتور به صورت هفتگی و در صورت برقراری حداقل ۳۰ دقیقه مکالمه خارج از شبکه طی یک هفته، ۸۰۰ مگابایت اینترنت همراه ۷ روزه در طی هفته بعد، در ازای ۶۱ الی ۱۲۰ دقیقه مکالمه طی یک هفته، ۵/۱ گیگابایت ترافیک  ۳G و ۴G در هفته بعد و با برقراری ۱۲۱ الی ۱۸۰ دقیقه مکالمه، ۵/۳ گیگابایت اینترنت هفتگی و در صورت برقراری بیش از ۱۸۱ دقیقه مکالمه، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه ۷ روزه در هفته بعد روی سیم‌کارت شاتل موبایل خود دریافت می‌کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل و انتخاب و خرید سیم‌کارت شاتل با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور مراجعه و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

 

کلید واژه ها: • سیم کارت شاتل ‌FCP
نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: