كد مطلب: 20745 11 مهر 1397 ساعت 08:57

مبین نت از اینترنت اشیاء تا گیگ‌پک هدیه در نمایشگاه تله‌کام

تلنا: شرکت ارتباطات مبین‌نت با شعار «شهر هوشمند، سازمان هوشمند» در نمایشگاه تله‌کام حاضر خواهد شد و راهکارهای یکپارچه‌ خود برای مدیریت شهری مبتنی بر فناوری اینترنت اشیاء را معرفی خواهد کرد.

 

به گزارش تلنا، مبین نت در حوزه‌ اینترنت خانگی و اداری نیز در بازه‌ زمانی برگزاری نمایشگاه تله‌کام به کلیه‌ خریداران TD-LTE در غرفه‌ی مبین‌نت یک گیگ‌پک 200 گیگی با زمان استفاده‌ی یک‌ماهه اهدا می‌کند. همچنین مودم جیبی TD-LTE نیز به تعداد محدود با تخفیف 20 درصدی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.  در حوزه‌ راهکارهای سازمانی نیز خدمات میزبانی و پهنای باند مبین‌نت از زمان آغاز نمایشگاه تله‌کام تا پایان مهرماه با تخفیف 50 درصدی به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف ارائه خواهد شد. اینترنت مدیریت‌شده‌ هتل‌ها با نام تجاری HiSpot، خدمات ارزش‌افزوده‌ی بانک‌ها با نام تجاری SmartSpot و راهکارهای ارتباطی نیز از جمله خدماتی هستند که در روزهای برگزاری نمایشگاه با شرایط ویژه در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف قرار خواهند گرفت.

نوزدهمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تله‌کام 2018) از یازدهم تا چهاردهم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و غرفه‌ی مبین‌نت در سالن‌ 8 و 9 میزبان علاقمندان خواهد بود.

 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: