كد مطلب: 3005 16 فروردین 1388 ساعت 12:14

مدیرعامل شركت پست خبرداد:

راه اندازی پنج سرویس جدید در سال گذشته

سال گذشته و بر اساس سیاست های تعیین شده مبنی بر ارائه سرویس های نوین در هر سال، پنج سرویس جدید، راه‌اندازی شد.

 

سال گذشته و بر اساس سیاست های تعیین شده مبنی بر ارائه سرویس های نوین در هر سال، پنج سرویس جدید، راه‌اندازی شد.

 به گزارش تلنا و به نقل از وزارت ارتباطات دكتر محمد حسن محبیان عراقی ، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: سرویس پیك ویژه یكی از سرویس های نوین راه اندازی شده در سال گذشته است.
وی افزود : از میان 30 شركتی كه تقاضای ارائه این سرویس را مطرح كرده بودند ، هم اكنون پنج شركت انتخاب شدند كه از میان آن ها سه شركت فعالیت می كنند.
مدیرعامل شركت پست، خاطرنشان كرد: بر اساس سیاست های موجود می بایست سالیانه بین پنج تا 15 سرویس از طریق تعریف و ایجاد سرویس های جدید و یا تبدیل سرویس های فعلی به سرویس های جدید و تكمیلی، به متقاضیان ارائه شود.
وی ادامه داد: سرویس های پست مستقم تصویری ،سه جواب قبول ،پست خرید ،خرید اینترنتی ،پست ویژه ، صندوق هوشمند و سیستم گویای دوسویه از جمله سرویس های جدیدی هستند كه در چند سال اخیر راه اندازی شده اند.
دكتر محمد حسن محبیان عراقی گفت : در طول سال گذشته و در راستای توسعه تجارت الكترونیكی، تعداد خریدهای اینترنتی با رشد 22 درصدی نسبت به سال 86 به 780هزار عدد رسید.
وی با اشاره به سرویس های نیابتی تصریح كرد : ابلاغیه دادگستری ، ابلاغیه تامین اجتماعی ، گواهی عدم سوء پیشینه ، تاییدیه تحصیلی، ئرخواست كارت ملی و خدمات خودرویی نیز از جمله سرویس هایی است كه به عنوان امور نیابتی در پست پیش بینی شده است .

 

نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: