كد مطلب: 3916 2 تیر 1388 ساعت 11:20

پس ایرانسل با همراه اول چه فرقی می كند!؟

 

طبق معمول و روال هر فصل از امروز اول تیر باید جشنواره جدید ایرانسل ( جشنواره تابستان 88 ) باید شروع می شد ولی نمی دانم به چه دلیلی این كار را نكردند و جشنواره قبلی یعنی بهار 88 را تا 12 تیر تمدید كردند.

من و بسیاری از دوستان و اطرافیانم كه از سیم كارت ایرانسل استفاده می كنیم در ابتدای هر ماه و فصل و یا جشنواره طرح های رنگی یا طرح های تخفیفی ایرانسل هستند را فعال می كردیم كه موجب تخفیف در مكالمه و پیام كوتاه ما می شد ولی دیشب كه طرح رنگی ما و بسیاری از افراد دیگر در جامعه به اتمام رسید و قصد داشتیم امروز طرح های رنگی خود را مجددا تمدید و فعال كنیم ولی با پیغام شركت ایرانسل در سایتشان برخوردیم كه نوشته بود تا 12 تیر امكان فعال سازی طرح های رنگی وجود ندارد.

گله ای كه از ایرانسلی ها دارم این است كه آیا بدون فعال كردن طرح های رنگی آیا تفاوتی بین ایرانسل و همراه اول وجود دارد؟

آیا نمی شد طرح های خود را در قالب جشنواره تابستان به مردم عرضه كند؟

ما باید تا 12 روز با توجه به شغلی كه داریم باید روزانه چند كارت شارژ مصرف كنیم كه باعث ضربه مالی به ما هم می شود، در صورتی كه طرح های ایرانسل فعال بود تنها یك كارت شارژ 2 هزار تومانی مصرف می كردیم.

لطفا این گله ما مشتركین ایرانسل را در یك مقاله در سایت خود درج كنید تا ایرانسل هم جوابیه ای بفرستد تا مشتركین ایرانسل دلیل این عمل شركت ایرانسل را بدانند.

 

 

منبع منبع:  tabnak


نظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: